www.cvonline.hu

Termékfelelős

  • A hirdetés 911 napja lejárt

 Szolnoki székhelyű, mezőgazdasági gépek értékesítésével, szervizével és alkatrész ellátásával foglalkozó Magtár Kft keres munkatársat

TERMÉKFELELŐS

munkakörbe

Feladatok

  • Az adott termékkategóriára vonatkozó éves értékesítési terv teljesítése
  • Gyártókkal, nagykereskedőkkel kapcsolattartás
  • Árazások elkészítése, ütemterv és kiszállítás lebonyolítása
  • Műszaki tanácsadás, segítségnyújtás a kereskedők és a partnerek részére
  • Külföldi tréningeken részt vétel, oktatások tartása
  • Piaci trendek figyelése
  • Beszállítókkal a feltételek egyeztetése
  • Változások kezelése

A munkavállaló munkaköre betöltéséhez szükséges képzettség, végzettség

  • iskolai végzettség: felsőfokú
  • szakképzettség: mezőgazdasági gépészmérnök, gépészmérnök
  • mezőgazdaságban szerzett gyakorlati tapasztalat előny
  • informatikai ismeretek: MS Office, internet
  • nyelvismeret: tárgyalóképes angol vagy német szakmai nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • kiváló tanulási, folyamatos fejlődési lehetőség az üzleti életben
  • aktív részvétel egy több milliárd forint forgalmú cég napi menedzsment ügyeiben
  • több mint 25 éve a piacon lévő cég stabil háttere
  • munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása

Jelentkezéseket várjuk az alábbi email címre!

Jelentkezési határidő: 2015. április 22.

Helyek Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol