www.cvonline.hu

Műszaki termékek kereskedelmével foglalkozó,

nemzetközi, biztos háttérrel rendelkező partnerünk részére keresünk új munkatársat

 TERMÉKFELELŐS

 (HF 9-6457)

munkakörbe.

Feladat:

  • Kapcsolattartás a beszállítókkal,
  • Árajánlatok készítése, értékesítési feladatok támogatása,
  • Folyamatos áruellátás biztosítása,
  • Telephelyek és értékesítő kollégák részére szakmai segítségnyújtás.

 Elvárások:

  • Villamosipari szakirányú végzettség,
  • Minimum 2-3 éves releváns szakmai tapasztalat,
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • Minimum alap szintű angol és/vagy német nyelvtudás.

 Előny:

  • Világítástechnikai végzettség,
  • Közép szintű angol és/vagy német nyelvtudás.

 Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség egy biztos hátterű cégnél,
  • Érdekes, változatos feladatok.

 Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Dél-Pest,
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,

fényképes magyar nyelvű önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével

küldje a „HF 9-6457” referenciaszám feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése