www.cvonline.hu

Termékfelelős villamosmérnök

  • A hirdetés 1146 napja lejárt

Ügyfelünk egy skandináv tulajdonú piacvezető vállalat. Kutatással és fejlesztéssel foglalkozó székesfehérvári központjukba keresünk erősáramú villamosmérnöki végzettséggel és tárgyalási szintű angol nyelvtudással rendelkező

munkatársat.

Feladatok:

  • Új termékek és komponensek tervezése és bevezetése
  • A termékekkel kapcsolatos tesztek és a szükséges labormérések specifikálása, mérések kiértékelése
  • Új és meglévő termékekkel kapcsolatos dokumentació (BOM, SAP, rajzok, design, anyagok) és azok átadása a gyártómérnököknek, globálisan
  • Beszerzési osztály támogatása új beszállítók kiválasztásában
  • Részvétel termékek költség optimalizációs vagy portfolio bővítési projektjeiben
  • Hibaelemzés a meghibásodott termékeken, újító javaslatok kidolgozása, szükség esetén próbagyártások megszervezése, prototipusok készítése
  • Külső auditok szakmai támogatása

Elvárások:

  • Erősáramú villamosmérnök diploma
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • 2-3 év gyártási területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Projektszemlélet
  • Kreativitás, proaktivitás, prezentációs készség

Előny:

  • Villamos hajtások szakirány
  • SAP és Lotus Notes tapasztalat
  • Valamilyen motortervező program ismerete

Amit ügyfelünk kínál:

  • Magas szintű technológia
  • Emberközpontú cégkultúra
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • K+F projektekben való részvétel
  • Tudásmegosztás- Belső akadémiai képzés

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Jelentkezés: E-mail cím megjelenítése

Helyek Székesfehérvár
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Energetika / Villamosság
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő