www.cvonline.hu

Termékfelelős rendszermérnök

  • Company_icon Lightware Visual Engineering
  • Location_icon VII. kerület, Budapest, Pest
  • Mentés
  • Ez az álláshirdetés 3 napon belül lejár

A Lightware 18 éves, 100%-ban magyar tulajdonú, jelenleg 170 fős budapesti cég. Profilunk az elektronikai kutatás-fejlesztés, valamint gyártás. A professzionális videotechnikai berendezéseinket (18 Gigabit/sec mátrix routerek, jelátviteli eszközök, Video over IP rendszerek) export piacokra szállítjuk Japántól Európán keresztül az USA-ig. Jelenleg tíz kereskedelmi irodával rendelkezünk világszerte. Termékeinket az AV piacon a választék csúcsának tekintik, amit gyors növekedésünk és több milliárdos forgalmunk igazol.  Link megjelenítése

A piaci siker mellett kiemelten fontos számunkra a baráti munkakörnyezet, testhezálló és motiváló feladatok, egymás elismerése és munkájának megbecsülése. Nálunk az alapvető munkavállalói érték a szakértelem, valamint a kitartó és lelkes hozzáállás. Lényeges, hogy a kollégáink szívesen járjanak dolgozni, és örömmel végezzék a munkájukat, amihez méltó munkakörnyezetet kínálunk.

Te vagy a mi emberünk, ha:

  • lelkesít, ha műszaki specifikációkat dolgozhatsz ki az ügyfél igényeit szem előtt tartva és a meglévő termékekről érhetően tudsz információt adni számukra;
  • remek analitikus képességed van, így szívesen vizsgálod meg, hogy egy-egy termékfejlesztési ötlet mennyire valósítható meg;
  • szuper vagy abban, hogy rendszerszinten is átláss dolgokat, majd azokat alkotóelemekre is tudd szedni, hogy a rendszerkövetelményeket lebontsd a különböző mérnöki területek számára;
  • állandóan a neten kutatsz, hogy megismerd a piacon elérhető termékeket, új megoldásokat;
  • szeretnéd kamatoztatni az angol nyelvtudásod technikai dokumentációk készítésében;
  • örömmel támogatod a termékfejlesztési projektben dolgozó mérnökök munkáját, műszaki kérdésekben nem riadsz meg a döntéshozataltól;
  • nem ijedsz meg a műszaki projekt dokumentációk készítésétől (pl. pályázati anyagokhoz);
  • jól elboldogulsz a fejlesztésen kívüli osztályokkal, fontosnak tartod a velük való kapcsolattartást (marketing, értékesítés, gyártás, terméktámogatás).

Ehhez mindenképp szükséges, hogy legyen:

  • informatikus vagy villamosmérnöki végzettséged;
  • folyékony angol nyelvtudásod, szóban és írásban egyaránt;
  • átfogó szoftveres ismereted beágyazott rendszerek fejlesztéséről, hardveres ismereted a nyomtatott áramkörök tervezéséről és az elektronikai gyártástechnológiákról;
  • műszaki tervezői és felhasználói szemléletmódod egyaránt;
  • rutinod a döntéshozatalban és komfortos legyél azzal, hogy döntéseidért felelősséget is kell vállalnod;
  • haladó szintű MS Office ismereted.

Még inkább te lehetsz a nyerő választás számunkra, ha:

  • szereztél már tapasztalatot elektronikus készülékek fejlesztésében;
  • érdeklődsz a videotechnika iránt.

Amit mi tudunk biztosítani, hogy jól érezd magad nálunk:

  • emberközpontú szemléletet;
  • folyamatos fejlődést;
  • meghallgatjuk az ötleteidet;
  • részese lehetsz egy magyar cég sikerének a világpiacon;
  • közös programokat, lazítási lehetőségeket napközben;
  • versenyképes jövedelmet és többféle egyéb juttatást;
  • jó hangulatú, baráti légkört;
  • stabil hátteret.

Munkavégzés helye: Budapest, VII. kerület

Helyek VII. kerület
Budapest
Pest
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Energetika / Villamosság > Villamosmérnök
IT / Informatika > Rendszerfejlesztő
Mérnök / Műszaki > Villamosmérnök
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol