www.cvonline.hu

Termékfelelős (Ref.szám: HM-1286)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2016.11.08.
Jelentkezési határidő: 2016.11.14.
Hirdetés azonosító: 958836

Feladatok:

  • Vevői igények és megrendelések alapján termelési tervek elkészítése a gyártási kapacitást figyelembe véve
  • Folyamatos kapcsolattartás a vevőkkel
  • Kiszállítási kontroll gyakorlása, szükség esetén prioritási listák készítése a gyártás számára
  • Folyamatos kapcsolattartás a beszállítókkal és a folyamatos alapanyag ellátás biztosítása
  • Készletoptimalizálás
  • Logisztikai adatok karbantartása az SAP-ban, rövid- és hosszú távú előrejelzések készítése a vevői igényekről
  • Fuvarok szervezése a költségek minimalizálásával
  • Leltározásban való részvétel

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség gazdasági vonalon
  • Aktív középfokú  angol nyelvtudás
  • Legalább 2-3 éves tapasztalat
  • MS-Office és SAP ismeretek
  • Célorientált felelősségteljes munkavégzés
  • Német nyelvtudás előny

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés, bejárási támogatás
  • Sokrétű feladatkör multinacionális vállalatnál
  • Fejlődési, képzési lehetőség

A munkavégzés helye:

Pápa (Veszprém megye)

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egy globális autóipari beszállító részére toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzait az E-mail cím megjelenítése  e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó HM-1286-os referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)