Termékfelelős minőségügyi mérnök - Pest megye (Referenciaszám: KJ-1696)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2016.12.22.
Jelentkezési határidő: 2016.11.25.
Hirdetés azonosító: 1077024

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • 2-3 éves vevői projektvezetés területén szerzett szakmai tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol és/vagy német nyelvtudás
  • Autóipari tapasztalat
  • APQP, FMEA, CP, SPC, PPAP, MSA ismeret
  • Problémamegoldó és szervező képesség
  • Terhelhetőség, határozott fellépés

Feladatok:

  • Meglévő és új termékek gyártásánál a projekt felügyelete, koordinálása
  • Munkautasítások elkészítése, gondozása
  • Szerszámváltásnál a próbagyártás támogatása, menedzselése
  • Adott vevőkörért és termékszegmensért való teljes körű felelősség termelési szempontból a szériagyártás elindítása után
  • Selejt elemzés, hiba analízis vizsgálatok
  • Költségcsökkentési intézkedések meghatározása
  • Minőségi mutatók folyamatos figyelése és részvétel a minőségfejlesztési projektekben
  • Vevői és beszállítói reklamációk dokumentálása, kivizsgálása és elemzése

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés és béren kívüli juttatások
  • Dinamikus és innovatív környezetben való munkavégzés
  • Változatos és iparág-specifikus
  • Vidéki projekteknél szállás és utazás támogatása

Munkavégzés helye:

Pest megye

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egyik Partnercége részére toboroz és közvetít főállású munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát e-mail címünkre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó KJ-1696-es referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)