www.cvonline.hu

Termékfelelős konstruktőr

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.22.
Jelentkezési határidő: 2014.10.16.
Hirdetés azonosító: 823499

Feladatok:

•A termékmódosítási javaslatok konstrukciós szempontból történő elbírálása
•A társosztályok támogatása a konstrukcióval és gyárthatósággal kapcsolatos kérdésekben és feladatokban
•Termékdokumentációk önálló készítése és módosítása
•Javaslattétel a széria termékek módosítására gyárthatósági-,költségcsökkentési-, biztonsági-, minőségi-,stb. szempontokat figyelembe véve

Elvárások:

•Gépészmérnöki vagy mechatronikus mérnöki diploma
•Német nyelv aktív, kommunikációképes ismerete (szóban és írásban)
•Hasonló területen szerzett legalább 2 éves tapasztalat
•MS-Office programok felhasználói szintű ismerete (Outlook, Word, Excel, PowerPoint)
•SAP felhasználói
•Windchill és Creo Elements ismerete
•Gyártástechnológiai ismeretek
•Anyagismeret (műanyag, fém, gumi)

Amit kínálunk:

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a