www.cvonline.hu

Műszaki termékek kereskedelmével foglalkozó,

nemzetközi, biztos háttérrel rendelkező partnerünk részére

keresünk új munkatársat

 TERMÉKFELELŐS

 (HF 9-6521)

munkakörbe.

Feladat:

  • Kapcsolattartás a beszállítókkal,
  • Árajánlatok készítése, értékesítési feladatok támogatása,
  • Folyamatos áruellátás biztosítása,
  • Telephelyek és értékesítő kollégák részére szakmai segítségnyújtás.

Elvárások:

  • Villamos ipari / világítástechnikai szakirányú felsőfokú végzettség,
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek,
  • Angol vagy német nyelv alapfokú ismerete.

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség egy biztos hátterű cégnél,
  • Stabil háttér,
  • Versenyképes juttatási csomag.

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Dél-Pest,
  • Munkakezdés: Akár azonnal.
  • „B” kategóriás jogosítvány.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,

fényképes magyar nyelvű önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével

küldje a „HF 9-6521-es” referenciaszám feltüntetésével a lenti  e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése