www.cvonline.hu

TERMÉKFELELŐS (Diszponens)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.02.25.
Hirdetés azonosító: 958884

Link megjelenítéseimages/editor/1298994927.jpg" border="0" alt="" />

Veszprém megyei multinacionális autóipari beszállító vállalat megbízásából keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

FELADATOK

  • Vevői igények és megrendelések ellenőrzése
  • Termelési tervek elkészítése a vevő igényeket és a gyártási kapacitást figyelembe véve
  • Folyamatos kapcsolattartás a vevőkkel
  • Kiszállítási kontroll gyakorlása, szükség esetén prioritási listák készítése a gyártás számára
  • Folyamatos kapcsolattartás a beszállítókkal és a folyamatos alapanyag ellátás biztosítása
  • Készletcsökkentés a gyártás veszélyeztetése nélkül
  • Logisztikai adatok karbantartása az SAP-ban
  • Rövid- és hosszú távú előrejelzések készítése a vevői igényekről, illetve azok továbbítása a beszállítók és a társosztályok felé
  • Fuvarok szervezése a költségek minimalizálásával
  • Leltározásban való részvétel

ELVÁRÁSOK

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Legalább 2-3 éves tapasztalat
  • MS-Office és SAP ismeretek
  • Célorientált felelősségteljes munkavégzés

ELŐNYT JELENT

  • Német nyelvtudás

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem
  • Változatos munka, folyamatos szakmai fejlődés

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Győr-Veszprém térsége

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: TERMÉKFELELŐS (Diszponens), Győr-Veszprém térsége

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Izsó Renáta
E-mail: renata.izso.E-mail cím megjelenítése

Mobil: +36 30 220 8636
Telefon: +36-22-500-240; +36-30-864-6000
Fax: +36-22-500-241
Web: Link megjelenítése
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678