www.cvonline.hu

TERMÉKFEJLESZTŐ

  • A hirdetés 1067 napja lejárt

A MAR-NE-VÁLL KFT. a magyarországi panírozott késztermék gyártás meghatározó piaci szereplője.

A debreceni és törökszentmiklósi feldolgozóüzemekből álló cégcsoport folyamatosan bővülő szervezetébe keressük és várjuk leendő munkatársunkat a következő munkakörbe:

Feladatok:

  • új termékek önálló tervezése, készítése vevői elvárások szerint
  • már meglévő termékek fejlesztése, módosítása, folyamatos optimalizálása
  • fejlesztési project elvégzése az ajánlatkéréstől, a kísérleti mintagyártáson túl a sorozatgyártás támogatásáig
  • gyártmánytechnológia kidolgozása, módosítások megvalósítása
  • kapcsolódó dokumentációk folyamatos, naprakész vezetése
  • termékspecifikációk, -leírások készítése
  • termékjelölések készítése, naprakészen tartása

A munkavégzés helye: Debrecen és/vagy Törökszentmiklós

A munkakör ellátásához szükséges képzettségek, készségek:

  • felsőfokú szakirányú (élelmiszeripari) végzettség
  • élelmiszergyártásban szerzett gyakorlat
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • innovációs képesség, kreativitás
  • precizitás, önálló munkavégzés
  • nagyfokú terhelhetőség, rugalmasság
  • utazási hajlandóság

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • hosszú távú perspektíva
  • szakmai fejlődés
  • modern munkakörnyezet

A pozícióra való jelentkezéshez kérjük, juttassa el fényképes önéletrajzát a következő e-mail címre 2014. február 14-ig.

Helyek Jász-Nagykun-Szolnok
Hajdú-Bihar
Kategória Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő