www.cvonline.hu

Termékfejlesztő

  • A hirdetés 200 napja lejárt

Az NHB Növekedési Hitel Bank Zrt.

Pénzpiaci, Üzlet– és Termékfejlesztési Igazgatósága munkatársat keres alábbi pozícióra:

Feladatok:

  • Hiteltermékek kialakítása
  • Lízing termékek kialakítása
  • Termékfejlesztésekhez kapcsolódó szakmai anyagok készítése (előterjesztések, belső termékutasítások, kommunikációs anyagok és terméklapok)
  • Aktív termékekhez kapcsolódó folyamatok meghatározása, folyamatos nyomon követése
  • Termékek utógondozása, a kapcsolódó ügyviteli- és termékutasítások update módosítása
  • Termékek jövedelmezőségének figyelése, szükséges változtatási igények meghatározása, a termékmódosítási folyamatok koordinálása és egyeztetése az érintett társosztályokkal

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági/pénzügyi végzettség
  • Termékfejlesztési vagy értékesítési területen szerzett tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • A tevékenységet támogató irodai alkalmazások magas szintű ismerete (Excel, PowerPoint, Word)
  • Hatékony, teljesítményorientált és precíz munkavégzés
  • Kreatív gondolkodás
  • Jó írásbeli és szóbeli kommunikációs készség
  • Önállóság és problémamegoldó képesség
  • Együttműködés és csapatban dolgozási készség

Előny:

  • Passzív termékek kialakításában szerzett tapasztalat
  • Faktoring területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Kreativitást igénylő, változatos feladatok
  • Piaci bérezés + cafeteria
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fejlődési lehetőség

Fényképes önéletrajz megküldése, fizetési igény és a megpályázni kívánt pozíció megjelölésével.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet > Hitelspecialista
Értékesítés / Kereskedelem
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Pénzügyi szakember
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol