www.cvonline.hu

TERMÉKFEJLESZTŐ / TERVEZŐ MÉRNÖK

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.08.24.
Hirdetés azonosító: 811867

Link megjelenítéseimages/editor/1333450599.jpg" border="0" alt="" />

Komárom-Esztergom megyei, neves multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

FELADATOK

  • SRS (Safety Restraint System) kábelkötegek tervezése és fejlesztése a vevői igényeknek megfelelően, pénzügyi célokat, specifikációkat szem előtt tartva
  • Aktuális termék tervezési folyamatok nyomonkövetése
  • Költségcsökkentési lehetőségek felmérése, végrehajtása
  • Társosztályok technikai támogatása
  • Termék gyárthatóság analizálás, termékjóváhagyások nyomonkövetése a széria termelés megkezdése előtt
  • Mérnöki változtatási folyamatok támogatás

ELVÁRÁSOK

  • Gépészmérnöki/Villamosmérnöki végzettség
  • Tervezési, fejlesztési területen szerzett min. 2 éves tapasztalat, autóipari tapasztalat előnyt jelent
  • 3D tervezői programok ismerete, előny ProE vagy NX ismerete
  • Kommunikációs angol + német előny
  • Minőségbiztosítási és gyártási tapasztalat előny
  • Önálló munkavégzés
  • Rugalmasság
  • Projekt szemléletmód
  • Vevő központú szemléletmód

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Versenyképes alapjövedelem
  • Havi nettó 30.000 Ft-os Cafeteria
  • 40 Ft/km bejárási támogatás
  • Éves bónusz
  • Szakmai és nyelvi képzések

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Tatabánya környéke

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: TERMÉKFEJLESZTŐ / TERVEZŐ MÉRNÖK, Tatabánya környéke

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Ruff Viktória
E-mail: viktoria.ruff.E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-855-3566
Telefon: +36-22-500-240; +36-30-864-6000
Fax: +36-22-500-241
Web: Link megjelenítése