www.cvonline.hu

Termékfejlesztő (Szom-6-M)

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2017.02.26.
Hirdetés azonosító: 948614
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

A Get Work Trend Kft. multinacionális partnercége megbízásából az alábbi munkakörbe keres munkavállalót:

Termékfejlesztő

(Szom-6-M)

Feladatok:

  • Alapanyag-megfelelőségi információk összegyűjtése, koordinálása,
  • EPQM-hez tartozó témakörök támogatása,
  • anyagvizsgálatok, hibaanalízisek elvégzése,
  • riportok készítése,
  • vegyi anyagok kezelése.

Elvárások:

  • Vegyészmérnök / anyagmérnök végzettség,
  • német/angol nyelvismeret,
  • kommunikációs készség,
  • problémamegoldó készség.

Munkavégzés helye: Vas megye

Jelentkezni az alábbi  e-mail címen lehet, magyar és az elvárásoknál megjelölt idegen nyelvű, fényképes önéletrajzzal.

ELÉRHETŐSÉGEINK:
Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
www.getwork.hu
TERÜLETI IRODÁINK: Kecskemét • Körösladány • Mátészalka • Miskolc • Nyírbátor • Szerencs • Tatabánya