www.cvonline.hu
Termékfejlesztő (Referenciaszám: PJ2707)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.07.03.
Jelentkezési határidő: 2015.07.08.
Hirdetés azonosító: 760829
lejárt

Termékeiről világszerte elismert, járműiparban tevékenykedő partnerünk részére keresünk kollégát az alábbi pozícióba

TERMÉKFEJLESZTŐ

Feladatok:
- Pótkocsi futóművek, felfüggesztések, és ezek komponenseinek tervezése
- Gyártmányrajzok készítése mezőgazdasági felhasználásra
- Vevői igényeknek megfelelő típusváltozatok kifejlesztése
- Meglévő termékek folyamatos optimalizálása
- Kapcsolattartás a fejlesztési folyamatban résztvevő társszervekkel, beszállítókkal, és a megrendelőkkel
- Részvétel a fejlesztési projektekben az ajánlatkéréstől a prototípus gyártás követésén túl a sorozatgyártás támogatásáig

Elvárások:
- Szakirányú felsőfokú végzettség (gépészmérnök)
- Számítógépes 3D tervezőprogram ismerete
- Aktív, kommunikációképes német nyelvtudás
- Hatékony munkavégzés csapatban és egyénileg

Előny:
- Gépészmérnök végzettség járműgépész / gépgyártástechnológia szakirányon
- Angol nyelvtudás
- Jártasság a Solid Edge használatában

Egyéb:
- Pályakezdők jelentkezését is várjuk!!!

Munkavégzés helye:
- Szombathely

Amit megbízónk kínál:
- Versenyképes javadalmazási rendszer
- Igény szerint lakhatási támogatás
- Nemzetközi vállalati kultúra
- Fiatal, dinamikus csapat
- Szakmai fejlődési lehetőség
- Nyelvi fejlődési lehetőség

Kérjük, csatolva küldje el részletes magyar nyelvű szakmai önéletrajzát valamint kísérőlevelét Tóthné Dankó Ágnes kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailben a E-mail cím megjelenítése címre. Megköszönjük, ha a regisztrációt választja, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.