www.cvonline.hu

Termékfejlesztő (Pénzintézet )

  • A hirdetés 619 napja lejárt

Leendő munkatárs feladatai

  • termékfejlesztés a jogszabályi és piaci környezet figyelembevételével;
  • kapcsolattartás és koordináció külső pénzpiaci partnerekkel (főként bankokkal és biztosítókkal), valamint külső IT-fejlesztőkkel;
  • termékfejlesztéshez kapcsolódó projektek vezetése, projektekben való aktív részvétel;
  • megvalósíthatósági tanulmányok, ágazati- és konkurencia elemzések készítése;
  • terméküzemeltetési feladatok és folyamatoptimalizálás;
  • értékesítők termékismereti támogatása, gyakorlati visszajelzések gyűjtése;
  • oktatási anyagok, értékesítés-támogatási módszertanok készítése;
  • vezetői beszámolók készítése és prezentálása

Ideális pályázónk

  • felsőfokú gazdasági végzettséggel rendelkezik
  • legalább 3 éves pénzintézetnél szerzett tapasztalata van termékfejlesztés területén
  • magas szinten ismeri az Excelt és PowerPoint-ot

Állás betöltése során előnyt jelent

  • legalább középfokú aktív német nyelvtudás
  • biztosítási és befektetési termékek mélyebb ismerete
  • rendszer- és stratégiai szemléletmód
  • innovatív, rugalmas hozzáállás
  • terhelhetőség
  • határozott fellépés és döntéshozatal képessége
  • dinamikus, önálló munkavégzés és érdekérvényesítési képesség

Amit kínálunk

  • dinamikus, szakmailag jól felkészült csapat
  • komplex, felelősségteljes munka
  • folyamatos szakmai kihívások és fejlődési lehetőség
  • versenyképes jövedelem és juttatások
  • hosszú távú együttműködés lehetősége
Helyek Magyarország
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő