www.cvonline.hu

Termékfejlesztő (műszaki textíliák)

  • A hirdetés 653 napja lejárt

A J. H. Ziegler cégcsoport mintegy 300 fővel műszaki textíliákat gyárt autóipari- és egyéb ipari felhasználásra németországi Achern és Lambrecht, kínai Huzhou, valamint Magyarországon, bábolnai telephelyein. Erőteljes növekedésünket szeretnénk a jövőben is tovább folytatni.

Társaságunk további fejlődésének biztosítása érdekében magyarországi telephelyünkre, fiatalos csapatba azonnali belépéssel keresünk;

Termékfejlesztőt (műszaki textíliák)

Feladatok:

  • Kísérletek végrehajtása vevői és minőségügyi előírások alapján, ezen kísérletek előkészítése, végrehajtása a termeléssel együttműködve, valamint dokumentálása és utógondozása a vállalatirányítási rendszerben
  • Együttműködés a németországi fejlesztési részleggel
  • Próbagyártások felelősségteljes tervezése a szériagyártásig bezárólag
  • Értékesítők munkájának támogatása akvizícióknál és piackutatásnál
  • Telefonos és személyes kapcsolattartás vevőkkel és szállítókkal
  • A gyártás támogatása eljárás- és gyártástechnológiai továbbfejlesztéseknél
  • Egyéb kutatás-fejlesztési külön feladatok elvégzése

Elvárások:

  • Legalább középfokú textilipari/könnyűipari/műanyagipari végzettség
  • Műanyagiparban és -feldolgozásban és/vagy textiliparban szerzett releváns tapasztalat
  • Aktív német nyelvtudás szóban és írásban, angol előnyt jelent
  • MS Office programok magas szintű ismerete
  • Készség a csapatmunkára és az önfejlesztésre
  • Jó kommunikációs készség
  • Elkötelezettség, megbízhatóság, rugalmasság és precizitás
  • Jó problémamegoldó képesség, önálló munkavégzés, érvényesülési képesség, felelősségvállalás
  • Utazási hajlandóság

Előnyök:

  • Releváns anyagismeret, műszaki textíliák, nem szőtt kelmék gyártástechnológiájának ismerete
  • Könnyűipari mérnök végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Vállaltirányítási rendszerek ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés és cafeteria
  • Stabil munkahely
  • Modern, fiatalos, családias hangulatú munkakörnyezet
  • Fejlődési lehetőség és kihívásokkal teli munkakör
  • Változatos feladatok és projektek

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el részünkre fényképes szakmai önéletrajzát motivációs levéllel a következő e-mail címre.

J.H. Ziegler Magyarország Kft.

2943 Bábolna,

Ipar u. 3.

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő