www.cvonline.hu

Termékfejlesztő munkatárs

  • A hirdetés 239 napja lejárt

Hazánk vezető cégei különböző mérnöki állásokra várják hallgatók, pályakezdők és tapasztalt szakemberek jelentkezését!

Jellemző feladatok:

  • A vevői igényeknek megfelelő új típusok kifejlesztése,
  • a termékfejlesztési folyamat támogatása mérésekkel, adatgyűjtéssel és mérések automatizálásával,
  • szakmai kapcsolattartás és együttműködés társosztályokkal, folyamatos egyeztetés a beszerzéssel az előállítási költségek optimalizálása érdekében,
  • új tesztelési eljárások kidolgozása, felépítése és bevezetése,
  • közreműködés a termékekhez kapcsolódó külső és belső szabályzatok, dokumentumok elkészítésében,
  • termékekkel kapcsolatos képzések lebonyolítása a társosztályok részére,
  • technikai irányítás a prototípusépítésben és a teszt folyamatokban (szimuláció és validáció),
  • a termék gyártásba vezetése során folyamatos támogatás nyújtása a gyártási mérnökségnek,
  • időterv megvalósítása és vevői elégedettség folyamatos figyelembe vétele.

Jellemző elvárások:

  • Mérnöki diploma (előny: gépészmérnök, járműgépész),
  • önállóság, megbízhatóság és precizitás,
  • innovatív készség,
  • problémamegoldó készség,
  • szervezői készség,
  • dinamikus, rugalmas személyiség,
  • CAD szoftver ismeret előnyt jelent,
  • magabiztos, minimum középfokú angol és/vagy német nyelvtudás.

Ilyen és ehhez hasonló pozíciók várnak Rád is a HVG Állásbörzén, többek között a következő vállalatoknál: AGC Glass, Audi, Bosch, Bridgestone, Continental, Denso, Epcos, Flex, GE, Graphisoft, Grundfos Financial Shared Services, Lufthansa Systems, Thyssenkrupp, Zollner

  1. Regisztrálj a HVG Állásbörzére,
  2. gyere el október 5-én vagy 6-án a SYMA Rendezvényközpontba,
  3. tedd fel a kérdéseid a kiválasztott cégek munkatársainak,
  4. derítsd ki, mely munkaadók kínálnak az elképzeléseidnek leginkább megfelelő lehetőségeket,
  5. és jelentkezz hozzájuk személyesen a helyszínen!

HVG Állásbörze – A jövőd velünk kezdődik!
Kiállítókért, programokért és további információkért kattints a Jelentkezés gombra!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol, Német