www.cvonline.hu

TERMÉKFEJLESZTŐ MÉRNÖK

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.07.24.
Hirdetés azonosító: 970167

Megbízónk – Komárom-Esztergom megyei autóipari beszállító vállalat – számára keresünk pályázót az alábbi munkakörbe:

Feladatok

  • Kábelkötegek tervezése és fejlesztése a vevői igényeknek megfelelően, pénzügyi célokat, specifikációkat szem előtt tartva
  • Aktuális termék tervezési folyamatok nyomon követése
  • Költségcsökkentési lehetőségek felmérése, végrehajtása
  • Társosztályok technikai támogatása
  • Termék gyárthatóság analizálás, termékjóváhagyások nyomon követése a széria termelés megkezdése előtt
  • Mérnöki változtatási folyamatok támogatás

Elvárások

  • Gépészmérnöki (villamosmérnöki) végzettség
  • Autóipari gyártásban / tervezésben szerzett min. 2 éves tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás (szóbeli és írásbeli)
  • Autóipari szabványok elvárások ismerete
  • Minőségbiztosítási és gyártási tapasztalat előny
  • Önálló munkavégzés
  • Rugalmasság
  • Projekt szemléletmód
  • Vevő központú szemléletmód
  • ProE vagy NX ismeret előny

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes jövedelem
  • Béren kívüli juttatások
  • Bejárás támogatása
  • Hosszú távú fejlődési lehetőség egy stabil munkahelyen

A munkavégzés helye

Komárom-Esztergom megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: TERMÉKFEJLESZTŐ MÉRNÖK, Komárom-Esztergom megye