www.cvonline.hu

Termékfejlesztő Mérnök

  • A hirdetés 783 napja lejárt

Cégünk az Eastjob Személyzeti Tanácsadó cég immár nyolcadik éve támogatja partnereit professzionális HR szolgáltatásaival mind a megfelelő szakember kiválasztásában, mind a belső HR folyamatok kialakításában fejlesztésében, optimalizálásában.  Folyamatosan bővülő partneri körünk, munkatársaink szakmai felkészültsége, rugalmas, hatékony, gyors reakciónk az igényekre biztosíték a sikerre.

Az Eastjob multinacionális partnercége számára keres Szolnok megyei munkavégzésre Termékfejlesztő Mérnök pozícióra munkatársat. A pozícióban elvárás a szakmai felkészültség és a kommunikációs szintű angol nyelvtudás.

A munkakörhöz kapcsolódó feladatok:

  • Technológiai dokumentációk kidolgozása
  • Technológiai próbák megtervezése, ütemezése, lebonyolítása
  • A gyártósorra vonatkozó minőségügyi eljárások és munkautasítások betartatása
  • Folyamatok értékelése, kiválasztása és alkalmazása
  • LEAN eszközök alkalmazása a termelési folyamatokban
  • Termelékenység- és hatékonyság növelés

Az ideális jelölttel szemben támasztott elvárások:

  • Gépészmérnöki végzettség
  • 1-2 év szakmai tapasztalat gyártásfejlesztés területén
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Jó problémamegoldó képesség
  • 3D modellezésben szerzett gyakorlat (Solide Edge, Inventor, stb.)
  • LEAN tapasztalat
  • Képesség csapatban való munkára
  • Hűtéstechnikai tapasztalat előnyt jelent

Munkavégzés helye: Jász-Nagykun-Szolnok megye

A jelentkezéseket kérjük küldjék az alábbi e-mail címre.

Helyek Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol