www.cvonline.hu

Termékfejlesztő mérnök

Régió:

Csongrád
Csongrád

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.02.24.
Hirdetés azonosító: 920574
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működésnek ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal nemzetközi partnerünk számára keresünk Termékfejlesztő mérnököt az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Hűtő- és fűtőcsövek, vezetékek és csőrendszerek fejlesztése, és azok szériába való bevezetése, gördülékeny felfuttatása, valamint szériában felmerülő fejlesztői feladatok elvégzése.
  • Vevői specifikációk kiértékelése, kezelése.
  • Árajánlatkérések kiértékelése és kalkulációk előkészítése.
  • Prototípus árajánlatkérések kiértékelése, prototípus árajánlatok elkészítése, beérkező prototípus megrendelések kezelése, feldolgozása, prototípuskiszállítások nyomonkövetése.
  • Prototípus cikkek szerszámozása, szerszámok időbeni biztosítása a prototípusgyártáshoz.
  • Gyártási specifikációk és gyártási tervek megadása, kiírása.
  • Szériában felfutó új cikkek kezelése, szakmai felügyelete, szoros együttműködésben az adott szériagyárral, adott esetben személyes egyeztetés, gyártási próbák, gyártás ellenőrzése a szériatelephelyen.
  • Mérési és funkcióvizsgálatok elvégzése.
  • Közreműködés, segítségnyújtás a elsőminta dokumentációk elkészítésében,  a szériagyárak minőségügyi munkatársainak, valamint közreműködés a minőségügyi tervek léterhozásában.
  • A gumikeverékek és késztermékek kísérleti gyártásainak felügyelete, azok kiértékelése és dokumentálása.
  • Új vásárolt alkatrészek meghatározása, és beszerzése.
  • Vevők műszaki szaktanácsadása és vevők konstruktőreivel való szakmai kapcsolattartás, műszaki igények kielégítése.
  • Vevői reklamációk kezelésében való közreműködés, és azok kiváltó okainak megszüntetésére ill. a reklamáció kezeléséhez szükséges megfelelő műszaki intézkedések definiálása, bevezetése.

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Megalapozott általános műszaki ismeret (előny gumiipari területen szerzett tapasztalat)
  • FMEA ismeret, projektmenedzsment tapasztalat, minőségügyi tapasztalat
  • Tapasztalat Ford vevői kapcsolattartás területén elvárás
  • Angol tárgyalóképes nyelvismeret
  • MS office programok és SAP ismerete
  • Csapatmunkára és önálló munkavégzésre való nyitottság egyaránt
  • Jó kommunikációs képesség
  • Precíz, megbízható munkavégzés, felhasználó központú gondolkodás

Előnyt jelent:

  • Autóiparban szerzett tapasztalat
  • Műszaki végzettség

Amit kínálunk

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem, béren felüli juttatási csomag
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség biztosítása

Amennyiben felkeltette érdeklődését a lehetőség, kérjük Link megjelenítéset követően jelentkezzen honlapunkon keresztül. A jelentkezés feltétele egy aktuális fényképes önéletrajzának feltöltése.

Kategória
Mérnök / Műszaki