www.cvonline.hu

Termékfejlesztő mérnök

  • A hirdetés 681 napja lejárt

Partnercégük, egy gyártó vállalat, világszinten vezető szerepet tölt be termékével autóipar területén. Megbízásukból keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

TERMÉKFEJLESZTŐ MÉRNÖK

Feladatok:

  • Közreműködés új termékek kifejlesztésében vevői igények alapján;
  • Kapcsolattartás a vevőkkel;
  • Meglévő termékek továbbfejlesztése és módosítása;
  • Termékdokumentációk elkészítése;
  • Tesztelések tervezése, bonyolítása.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépész-, mechatronika vagy közlekedésmérnök)
  • Kommunikációképes NÉMET nyelvtudás
  • MS Office, CAD rendszerek felhasználói szintű ismerete elvárás, CATIA ismeret előny
  • min. 1-3 év tapasztalat hasonló területen

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!!!!

Előnyt jelent:

  • Autóipari tapasztalat
  • Angol nyelvtudás

Amit Partnercégünk kínál:

  • Hosszútávú, biztos munkahely, egy dinamikusan fejlődő, modern, nemzetközi munkakörnyezetben
  • Folyamatos szakmai kihívásokat biztosító pozíció
  • Kimagaslóan versenyképes jövedelem és egyéb juttatási csomag

Munkavégzés helye: Budapest vonzáskörzete

Kontakt:

Kozma Noémi

E-mail cím megjelenítése

06/1 88 33 591

Helyek Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő