www.cvonline.hu

Termékfejlesztő mérnök

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.22.
Hirdetés azonosító: 918413

Multinacionális autóiparban élenjáró megbízónkhoz keresünk Minőségirányítási mérnököt. Partnerünk több mint 140 éves múltra tekinthet vissza, akik a leginnovatívabb mobilitási megoldásokat biztosítják. A nemzetközi csapatuk stabilitását bizonyítja, hogy világszerte 180 000 munkavállalóval büszkélkedhetnek, 50 országban. Kreatív és előrelátó csapatukba keresnek Termékfejlesztő mérnök kollégát.

Feladatok:
  • Hűtő- és fűtőcsövek, vezetékek és csőrendszerek fejlesztése, és azok szériába való bevezetése, gördülékeny felfuttatása, valamint szériában felmerülő fejlesztői feladatok elvégzése;
  • Vevői specifikációk kiértékelése, kezelése;
  • Árajánlatkérések kiértékelése és kalkulációk előkészítése;
  • Prototípus árajánlatkérések kiértékelése, prototípus árajánlatok elkészítése, beérkező prototípus megrendelések kezelése, feldolgozása, prototípuskiszállítások nyomon követése;
  • Prototípus cikkek szerszámozása, szerszámok időbeni biztosítása a prototípusgyártáshoz;
  • Gyártási specifikációk és gyártási tervek megadása, kiírása;
  • Szériában felfutó új cikkek kezelése, szakmai felügyelete, szoros együttműködésben az adott szériagyárral, adott esetben személyes egyeztetés, gyártási próbák, gyártás ellenőrzése a szériatelephelyen;
  • Mérési és funkcióvizsgálatok elvégzése;
  • Közreműködés, segítségnyújtás az első minta dokumentációk elkészítésében, a szériagyárak minőségügyi munkatársainak, valamint közreműködés a minőségügyi tervek létrehozásában;
  • A gumikeverékek és késztermékek kísérleti gyártásainak felügyelete, azok kiértékelése és dokumentálása;
  • Új vásárolt alkatrészek meghatározása, és beszerzése;
  • Vevők műszaki szaktanácsadása és vevők konstruktőreivel való szakmai kapcsolattartás, műszaki igények kielégítése;
  • Vevői reklamációk kezelésében való közreműködés, és azok kiváltó okainak megszüntetésére, illetve a reklamáció kezeléséhez szükséges megfelelő műszaki intézkedések definiálása, bevezetése;
Elvárások:
  • Felsőfokú szakirányú végzettség;
  • Megalapozott általános műszaki ismeret (előny gumiipari területen szerzett tapasztalat);
  • FMEA ismeret, projektmenedzsment tapasztalat, minőségügyi tapasztalat;
  • Tapasztalat Ford vevői kapcsolattartás területén elvárás;
  • Angol tárgyalóképes nyelvismeret;
  • MS Office programok és SAP ismerete;
  • Csapatmunkára és önálló munkavégzésre való nyitottság egyaránt;
  • Jó kommunikációs képesség;
  • Precíz, megbízható munkavégzés, felhasználó központú gondolkodás;
Előny:
  • ISO 9001 ismeret és ISO/TS 16949 ismerete előny;
  • Minőségügyi végzettség; VDA 2 tréning;
  • Autóiparban szerzett minőségügyi gyakorlat;
  • Angol nyelvismeret.
Amit kínálunk:
  • Amit a megbízónk kínál:
  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet;
  • Versenyképes jövedelem, béren felüli juttatási csomag;
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség biztosítása.
  • Amit a Prohuman kínál Önnek:
  • Interjú során karrier tanácsadást nyújtunk;
  • Átbeszéljük a profiljához illő álláslehetőségeket;
  • Segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata;
  • Jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát;
  • Piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk;
  • Ötletetek adunk, hogy milyen irányban érdemes magát továbbfejleszteni.
Egyéb:
  • Munkavégzés helye:
  • Csongrád megye
Kapcsolat:
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar-, és német nyelvű szakmai önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre a megpályázott munkakör megjelölésével.