www.cvonline.hu

TERMÉKFEJLESZTŐ MÉRNÖK

  • A hirdetés 1022 napja lejárt

A HAJDU Hajdúsági Ipari Zrt.

nagy múltú, hőtechnikai- és megújuló energiás készülékek, valamint háztartási gépek gyártásával és értékesítésével foglalkozó vállalat

munkakör betöltésére munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • A gyártmányfejlesztés célrendszerének kialakításában és a megvalósítás szervezésében, irányításában való részvétel.
  • Az új termékekkel szemben támasztott követelmények meghatározása.
  • Gyártmánydokumentációk elkészítése és karbantartásának folyamatos biztosítása.
  • Az új termékek kísérleti darabjainak, prototípusainak a ”0” széria gyártásának, laborvizsgálatoknak kezdeményezése, támogatása, értékelése.
  • Tervezési FMEA-k levezetése, a kapott eredmények dokumentálása, a szükséges beavatkozások elvégzése.
  • A termékellenőrzés követelményeinek meghatározása

Személyi és szakmai elvárások:

  • Gépészmérnöki szakképzettség géptervezői szakirány.
  • Terméktervezésben szerzett legalább 5 éves szakmai gyakorlat
  • Villamosmérnöki és/vagy gazdasági szakképzettség előny
  • Tervezői CAD rendszerek ismerete (AutoCad, Pro/Engineer, Solid Edge)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Outlook, Excel, Word)
  • Tárgyalási szintű angol vagy német nyelvtudás
  • „B” kategóriás gépjárművezetői engedély

Amit mi ajánlunk:

  • Szakmai kihívás, fejlődési lehetőség.
  • Csapatmunkában, projektekben való részvétel.
  • Fizetés megállapodás szerint, béren kívüli egyéb juttatások

Fényképes szakmai önéletrajzát az alábbi címek vagy e-mail címre várjuk.

HAJDU Zrt. Humánpolitika

4243 Téglás, külterület 135/9. hrsz.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol