www.cvonline.hu

Termékfejlesztő mérnök

  • A hirdetés 906 napja lejárt

Magyar élelmiszeripari cég

munkatársat keres

Főbb feladatok, munkák:

  • Már meglévő termékek új igényeknek megfelelő továbbfejlesztése.
  • Új termékek fejlesztése.
  • Édesipari termékek gyártástechnológiai fejlesztése.
  • Kifejlesztett termékek gyártásba adoptálása.
  • Fejlesztési tevékenységhez kapcsolódó dokumentációk elkészítése.
  • Társszervezetekkel történő folyamatos kapcsolattartás.
  • Gyártásközi és gyártási receptúrák ki – és továbbfejlesztése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Élelmiszer mérnöki diploma
  • Édesipari gyártástechnológiai tapasztalat
  • Széleskörű alap- és segédanyag ismeret
  • Tárgyalóképes idegen (leginkább angol) nyelvtudás,
  • Precizitás, kreativitás és csapatmunkára való képesség
  • Kiemelkedő problémamegoldó képesség
  • Jó elemző és rendszerező képesség, szervezőkészség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Édesipari területen szerzett gyakorlat.

Amit kínálunk:

  • Fiatal, dinamikus csapat, kulturált munkakörnyezet
  • Állandó fejlődés, nagyfokú önállóság
  • Versenyképes juttatás

Munkavégzés helye:

Kelet-Magyarország

Helyek Békés
Hajdú-Bihar
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő