www.cvonline.hu

Termékfejlesztő mérnök

  • A hirdetés 1311 napja lejárt

Partnercégünk számára keresünk munkatársakat
pozícióba.

Cégjellemzők:
Megbízónk nemzetközi gyártó vállalat magyarországi kompetenciaközpontja

Munkavégzés helye:

Budapesttől 10 km nyugatra, tömegközlekedéssel és autóval könnyen megközelíthető helyen

Feladatok:
  • Új termékek önálló kifejlesztése vevői igények alapján
  • Meglévő termékek továbbfejlesztése és módosítása
  • Kapcsolattartás a vevő képviselőivel
  • A termékdokumentációs csomag elkészítése
  • Tesztelések megtervezése, lebonyolítása a helyi tesztcsoporttal együttműködve
Elvárások:
  • Gépészmérnök vagy közlekedésmérnök végzettség
  • Legalább 3-5 éves termékfejlesztési tapasztalat
  • Tárgyalóképes német nyelvtudás
  • AutoCAD 2D magabiztos ismerete, CATIA V5 ismerete előny
  • Kiváló kommunikációs és szervezési készség
  • MS Office eszközök felhasználói szintű ismerete
  • Jártasság valamely PDM rendszerben, autóipari fejlesztésben szerzett tapasztalat, vevői elvárásokkal, specifikációkkal, ipari szabványokkal kapcsolatos ismeretek, illetve FMEA tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés, kiemelkedő juttatási csomag (cafeteria, bejárási támogatás, 13. havi fizetés)
  • Nyelvtanulás támogatás
Helyek Magyarország
Kategória Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő