www.cvonline.hu

Termékfejlesztő mérnök

  • A hirdetés 420 napja lejárt

Elektronikai alkatrészek gyártásával foglalkozó multinacionális partnercégünk csapatába keresünk termékfejlesztő mérnököt, gépész, vagy villamosmérnök végzettséggel. Partnerünk termékei nagy fontossággal bírnak az elektronikai alkalmazások minden területén, főként az autóiparban és a megújuló energiák iparágában.

Pozíció azonosító: Szo1PTM
Kategória: Mérnök - Gyártás, Gépészmérnök, Termékfejlesztő mérnök, Villamosmérnök
Szükséges nyelvtudás: Angol, Angol - középfok
Munkavégzés helye: Vas megye
Feladatok:

  • Új termékek kifejlesztése és gyártásba való bevezetése vevői igények alapján
  • A meglévő termékeken változtatások kezdeményezése és végrehajtása
  • Fejlesztési projektek részfeladatainak önálló kivitelezése
  • Új termékcsalád gyártási felfutásának segítése autóipari területen
  • Kísérleti gyártások statisztikai elemzése
  • Termékvizsgálatok megtervezése, lebonyolítása
  • Dokumentációs rendszer kezelése
  • Kapcsolattartás vevőkkel és beszállítókkal

Elvárások:

  • Gépész- vagy villamosmérnök végzettség
  • Angol vagy német nyelvtudás
  • Innovatív személyiség
  • Kezdeményezőkészség
  • Problémamegoldó készség

Előny:

  • AutoCAD, Solid Edge rajzprogram ismerete

Amit kínálunk:

  • Szakmai kihívást jelentő feladatok
  • Fejlődési és karrierlehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Nemzetközi környezet

Küldd el az önéletrajzod nekünk az alábbi e-mail címre.

Helyek Vas
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol, Német