www.cvonline.hu

Termékfejlesztő mérnök T07tfm

  • A hirdetés 733 napja lejárt

Termékfejlesztő mérnök

T07tfm

Komárom- Esztergom megyei multinacionális autóipari gyártócég megbízásából keresünk Termékfejlesztő mérnököt.

Feladatok:

  • SRS (Safety Restraint System) kábelkötegek tervezése és fejlesztése a vevői igényeknek megfelelően, pénzügyi célokat, specifikációkat szem előtt tartva;
  • Aktuális termék tervezési folyamatok nyomon követése;
  • Költségcsökkentési lehetőségek felmérése, végrehajtása;
  • Társosztályok technikai támogatása;
  • Termék gyárthatóság analizálás, termékjóváhagyások nyomon követése a széria termelés megkezdése előtt;
  • Mérnöki változtatási folyamatok támogatása.
Elvárások:
  • Gépészmérnöki (villamosmérnöki) végzettség;
  • Autóipari gyártásban / tervezésben szerzett min. 2 éves tapasztalat;
  • Erős ProE ismeret (NX ismerete előny);
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás;
  • Autóipari szabványok ismerete;
  • Önálló munkavégzés;
  • Projekt szemléletmód;
  • Vevő központú szemléletmód.

Előny:

  • Kommunikációs szintű német nyelvtudás;
  • Minőségbiztosítási és gyártási tapasztalat.

Önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol