www.cvonline.hu

TERMÉKFEJLESZTŐ MÉRNÖK (HF 7-5562)

 Megbízható, biztos hátterű autóipari gyártó partnerünk számára keresünk munkatársat

TERMÉKFEJLESZTŐ MÉRNÖK

 (HF 7-5562)

 munkakörbe Pest megye északi részére.

Feladat

  • Új termékek fejlesztésében való aktív részvétel,
  • Meglévő termékek továbbfejlesztése,
  • Vevők fejlesztési részlegével való kapcsolattartás.

 Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépész- vagy közlekedésmérnök)
  • 3-5 év releváns tapasztalat (autóipari tapasztalat ELŐNY),
  • Német vagy angol erős kommunikációképes nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Szakmai fejlődési lehetőség egy biztos hátterű cégnél,
  • Versenyképes juttatási csomag.

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Pest megye északi része.
  • Munkakezdés: akár azonnal.

 Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „HF 7-5562” referenciaszám feltüntetésével a lenti e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

         Link megjelenítése

Munkavégzés helye Pest megye északi része
Kategória Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Pest