www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.02.26.
Hirdetés azonosító: 956256
lejárt
Tech People FEJLÉC

Megbízónk, a nyugat-dunántúli régió járműiparának meghatározó szereplője, egy 115 éves múltra visszatekintő német cég szombathelyi leányvállalata, amely világszerte elismert, kiváló minőségű vontatott jármű-futóműveket és felfüggesztési rendszereket, valamint agrár-gépipari termékeket gyárt és értékesít, az alábbi munkakörbe keres munkatársat:

TERMÉKFEJLESZTŐ, KONSTRUKTŐR

Feladatok:
  • Pótkocsi futóművek, felfüggesztések, és ezek komponenseinek tervezése, gyártmányrajzok készítése
  • Vevői igényeknek megfelelő típusváltozatok kifejlesztése
  • Meglévő termékek folyamatos optimalizálása
  • Kapcsolattartás a fejlesztési folyamatban résztvevő társszervekkel, beszállítókkal, és a megrendelőkkel, a vevői igények, gyártási és beszállítói lehetőségek összehangolása
  • Fejlesztési projektekben részvétel az ajánlatkéréstől a prototípus gyártás követésén túl a sorozatgyártás támogatásáig
Elvárások:
  • Szakirányú felsőfokú végzettség (gépészmérnök)
  • 3D tervezőprogram ismerete
  • Hatékony munkavégzés csapatban és egyénileg
Előny:
  • Gépészmérnök végzettség, járműgépész szakirány
  • Német nyelvtudás
  • Jártasság a Solid Edge használatában
Amit kínálunk:
  • Versenyképes bér és juttatás
  • Jó munkahelyi környezet
Munkavégzés helye:
  • Szombathely

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Vas