www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.06.24.
Hirdetés azonosító: 770392
lejárt
Tech People FEJLÉC

Megbízónk, a nyugat-dunántúli régió járműiparának meghatározó szereplője, egy 110 éves múltra visszatekintő német cég szombathelyi leányvállalata, amely világszerte elismert, kiváló minőségű vontatott jármű-futóműveket és felfüggesztési rendszereket, valamint agrár-gépipari termékeket gyárt és értékesít, az alábbi munkakörbe keres munkatársat:

Termékfejlesztő - konstruktőr

Feladatok:

•    Pótkocsi futóművek, felfüggesztések, és ezek komponenseinek tervezése, gyártmányrajzok készítése
•    Vevői igényeknek megfelelő típusváltozatok kifejlesztése
•    Meglévő termékek folyamatos optimalizálása
•    Kapcsolattartás a fejlesztési folyamatban résztvevő társszervekkel, beszállítókkal, és a megrendelőkkel, a vevői igények, gyártási és beszállítói lehetőségek összehangolása
•    Fejlesztési projektekben részvétel az ajánlatkéréstől a prototípus gyártás követésén túl a sorozatgyártás támogatásáig

Elvárások:

•    Szakirányú felsőfokú végzettség (gépészmérnök)
•    3D tervezőprogram ismerete
•    Hatékony munkavégzés csapatban és egyénileg

Előny:

•    Gépészmérnöki végzettség, járműgépész szakirány
•    Német nyelvtudás
•    Jártasság a Solid Edge használatában

Amit kínálunk:

•    Versenyképes bér és juttatás
•    Jó munkahelyi környezet

Munkavégzés helye:

•    Szombathely

Pozíció területei:

•    Gépészmérnök

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük küldje el nekünk szakmai önéletrajzát!

Tech People LÁBLÉC