www.cvonline.hu

Termékfejlesztő - könnyűipar

Régió:

Komárom-Esztergom

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.08.20.
Hirdetés azonosító: 792154
lejárt

A Humán Centrum Kft. 22 éves működése során több ezer munkavállalónak biztosított lehetőséget szakmai sikerek elérésére, karierépítésre, a magyar gazdaság teljes palettáján. Célunk, hogy a munkavállalók kompetenciájuknak megfelelő álláshoz jussanak, melyben sikeresek, és elismertek lehetnek.

Németországi központtal rendelkező elismert könnyipari vállalat részére, a további fejlődésének biztosítása érdekében keresünk Termékfejlesztőt az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • kisérletek előkészítése, végrehajtása, dokumentálása
  • fejlesztések végrehajtása vevői igények alapján
  • technológiai fejlesztések végrehajtása szorosan együttműködve a termeléssel
  • együttműködés a németországi fejlesztési részleggel
  • próbagyártások tervezése a szériagyárátásig
  • gyártás támogatása technológiai fejlesztéseknél
  • értékesítők munkájának támogatása fejlesztésekkel

Elvárások:

  • könnyűipari végzettség: textil- vagy műnyagipari
  • min. 2 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • kommunikációképes német nyelvismeret
  • utazási hajlandóság
  • szakmai elhivatottság
  • office programok ismerete

Előnyt jelent:

  • alapfokú vagy annál jobb angol nyelvismeret
  • releváns anyagismereti tapasztalatok
  • Navision vállalat irányítási rendszer ismerete

Pozíció nyújtotta lehetőségek:

  • szakmai kihívások és megbecsülés
  • fejlődési lehetőség
  • versenyképes rugalamas jövedelem csomag
  • stabil cég nyújtotta biztonság
  • kellemes munkahelyi légkör

Kategória
Mérnök / Műszaki