www.cvonline.hu

Termékfejlesztő gépészmérnök

  • A hirdetés 444 napja lejárt

P01Tfejl

Autóipari beszállító partnercégünk számára keresünk termékfejlesztő gépészmérnök kollégát

Feladatok:

  • Közreműködés új termékek kifejlesztésében vevői igények alapján
  • Meglévő termékek továbbfejlesztése és módosítása
  • Közvetlen kapcsolattartás a vevők fejlesztési csoportjaival
  • Termékdokumentációk elkészítése
  • Tesztelések tervezése, bonyolítása
Tapasztalat:
  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépész vagy közlekedésmérnöki)
  • Néhány éves autóipari, hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Aktív, kommunikációképes német és angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • MS Office és CAD rendszerek magabiztos ismerete
  • Kiváló probléma-megoldó gondolkodás, időbeosztási képesség, önálló munkavégzési képesség, felelősségvállalás

Szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol