www.cvonline.hu

Termékfejlesztő gépészmérnök

  • A hirdetés 989 napja lejárt
Autóipari beszállító partnercégünk számára keresünk Termékfejlesztő mérnököt.

Munkavégzés helye: Pest megye

Feladat:
  • Közreműködés új termékek kifejlesztésében vevői igények alapján
  • Meglévő termékek továbbfejlesztése és módosítása
  • Kapcsolattartás a vevők fejlesztési részlegeivel
  • Termékdokumentációk elkészítése
  • Tesztelések megtervezése és lebonyolítása

Képzettség típusa: Műszaki tudományok

Szükséges végzettség: Gépészmérnök vagy közlekedési mérnök

Tapasztalat:

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépész vagy közlekedésmérnök)
  • Min. 4-5 év, termékfejlesztésben szerzett tapasztalat
  • Aktív kommunikációképes angol vagy német nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • MS Office és CAD rendszerek felhasználói szintű ismerete
  • Kiváló probléma-megoldó gondolkodás, időbeosztási képesség, önálló munkavégzési képesség, feleősségvállalás

Előny:

  • Autóipari tapasztalat
  • PDM (Ematrix), FMEA ismeret
  • CATIA V5 tapasztalat

Egyéb információ:

  • Munkavégzés helye: Budapesttől 10km, ÉNY-i irányban (tömegközlekedéssel is jól megközelíthető)
  • A vállalat támogatja a napi bejárást, illetve költözés esetén az albérleti költségeket
  • Éves bónusz, cafetéria, szakmai és nyelvi tréningek

Nyelvismeret: Angol, középfokú szint

Jelentkezés: Szakmai önéletrajzát kérem küldje az E-mail cím megjelenítése címre. (e-mail: E-mail cím megjelenítése)

Pozíció azonosító: P01Tfm

Helyek Pest
Kategória Gyártás / Termelés
Egyéb hasonló állások Önnek
Customer Service Specialist (English )

Trenkwalder Kft

We are looking for a new colleague to the inter...
Budapest

Vevőszolgálati Csoportvezető - Budapest

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladatai ...
Pest, Budapest

Folyamat ellenőr

Folyamat ellenőr pozícióba keresünk munkatársak...
Fejér