www.cvonline.hu

Termékfejlesztési területi referens diákmunka

Hozzáadva: 2017.04.30.
Hirdetés azonosító: 1014677

Feladatok:

  • Excel táblákból riportok készítése függvények segítségével
  • Internetes piackutatás
  • A piackutatásból származó anyagokhoz beszámolók készítése

Elvárások:
  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Angol középfokú nyelvtudás
  • Erős, gyakorlatban használt excel tudás
  • Heti minimum 25 óra vállalása

Juttatások:
  • Fizetés: Bruttó 639 Ft/óra

Előnyök:
  • azonnali kezdés

Nyelv:
  • Angol

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed várjuk önéletrajzod, leveled tárgya legyen EON-TERM2!

Egyéb információk:
Munkavégzés helye: Budapest 5. kerület