Az OTP Csoport a magyarországi és közép-európai térség meghatározó gazdasági szereplőjeként 9 országban, több mint 1500 bankfiókban, a legmodernebb elektronikus csatornákon és széleskörű partneri hálózatán nyújt közel 12,2 millió ügyfél számára pénzügyi szolgáltatásokat. Ambiciózus célkitűzéseink eléréséhez olyan munkatársakra van szükségünk, akik motiváltak a közös sikerben, képesek a fejlődésre egy komplex, folyamatosan növekvő igényeket támasztó környezetben.

Termékfejlesztési szakértő

Feladatok:

Az OTP Bank Nyrt.

munkakör betöltésére munkatársat keres, határozott idejű pozícióra.

Feladatok:

  • A vállalkozói (elsősorban mikro- és kisvállalati) passzív oldali termékek, szolgáltatások és folyamatok kialakításához, fejlesztéséhez kapcsolódó feladatok ellátása;
  • Elemzések készítése, árazási modellek kialakítása, döntéstámogató és döntéshozó anyagok készítése;
  • Vállalkozói ügyfél-azonosításhoz, számlanyitáshoz, számlazáráshoz kapcsolódó szabályozás;
  • Javaslattétel új termékek / folyamatok kialakítására, illetve meglévő termékek / folyamatok módosítására;
  • Termékekhez és folyamatokhoz kapcsolódó szabályozás kialakítása;
  • Üzleti specifikációk összeállítása IT területek részére;
  • Hálózati tájékoztatók, értékesítés-támogató és oktatási anyagok összeállítása;
  • Piacfigyelés, versenytársak elemzése;
  • Adatállományok kezeléséhez kapcsolódóan riportok definiálása, karbantartása;
  • Prezentációk rendszeres készítése;
  • Együttműködés a bank más szakterületeivel.

Elvárások:

  • Felsőfokú iskolai végzettség (gazdasági);
  • MS Office felhasználó szintű ismerete, ezen belül MS Excel kiemelt ismerete;
  • Kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség;
  • Jó problémamegoldó képesség;
  • Gyors tanulási képesség;
  • Precíz, pontos, alapos munkavégzés;
  • Képesség mind az önálló, mind a csapatban való munkavégzésre.

Előny:

  • Termékfejlesztési vagy pénzintézet vállalkozói területén szerzett szakmai tapasztalat;
  • Felsőfokú angol nyelvvizsga.

Jelentkezési határidő: 2015. december 01.

Kérjük, Karrierportálunkon a meghirdetett munkakörre történő jelentkezéséhez használjon Internet Explorer böngészőt. Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a jelentkezéshez kattintson a "Jekentkezés" gombra!

Akit keresünk:

Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Régió Pest
Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Határozott idejű