www.cvonline.hu

Termékfejlesztési szakértő

  • A hirdetés 621 napja lejárt

Az OTP Bank Nyrt.

 munkakör betöltésére munkatársat keres

Feladatok:

  • A Bank befektetési szolgáltatásainak fejlesztése, a hazai és nemzetközi gyakorlatok elemzés, javaslatok megfogalmazása
  • Befektetési szolgáltatásokkal kapcsolatos szabályzatoknak, szabályozói ajánlásoknak (ESMA, stb.) megfelelés kialakítása, biztosítása, karbantartása
  • Befektetési rendszerekkel, tranzakciókkal, folyamatokkal kapcsolatos fejlesztések üzleti koordinálása, igény specifikálása, megvalósítás tesztelése
  • Hálózati tevékenység szabályozása, üzletszabályzatok, ügyvitelek kialakításában közreműködés
  • Döntéstámogató anyagok, elemzések készítése
  • Részvétel a szakmai döntéshozó fórumok munkájának előkészítésében, ill. Banki projektekben

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági/pénzügyi iskolai végzettség (BSc vagy folyamatban lévő mester fokozat)
  • Aktív középfokú angol nyelvismeret
  • MS Office magas szintű ismerete
  • Értékpapír front és B/O rendszer ismerete
  • Magas színvonalú szóbeli és írásbeli kommunikációs készség
  • Együttműködési képesség
  • Kiváló analitikus képesség
  • Minőségi teljesítés képessége
  • Következetesség, elemző képesség
  • Nyitottság a folyamatos tanulásra
  • Új ismeretek gyors elsajátításának képessége

Előny:

  • Befektetés szolgáltatási területen szerzett tapasztalat
  • Clavis rendszer átfogó ismerete
  • Hazai, nemzetközi piacok, tranzakciók, elszámolási standardok ismerete

Jelentkezési határidő: 2015. június 30.

Kérjük, Karrierportálunkon a meghirdetett munkakörre történő jelentkezéséhez használjon Internet Explorer böngészőt! Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a jelentkezéshez kattintson a "Jelentkezés" gombra!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő