TERMÉKFEJLESZTÉSI PROJEKTMÉRNÖK – Közlekedési Fedélzeti Rendszerek

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.11.16.
Hirdetés azonosító: 806493

Link megjelenítéseimages/editor/1301070990.jpg" border="0" width="300" />

Megbízónk külföldi tulajdonú nagy tradíciókkal rendelkező járműipari vállalat. Vezető piaci pozícióját a termékek magas fokú megbízhatóságával és folyamatos innovációval vívta ki. Magyarországi gyártóvállalata további bővítéséhez keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

FELADATOK

  • Sínpályás járművek fedélzeti rendszereinek (ajtórendszerek, klímaberendezések, vezérlési komponensek) vevői projektjeiben követelmények gyűjtése és kezelése
  • Vevői projektek műszaki irányítása
  • Koncepciók és műszaki specifikációk készítése
  • Kapcsolattartás a vevő és a fejlesztés között
  • Járműves mérések és tesztek támogatása

ELVÁRÁSOK

  • Műszaki felsőfokú végzettség (közlekedési-, gépész- vagy villamosmérnök)
  • Sínpályás járműprojektekben szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • Problémamegoldó, rendszerszemléletű gondolkodás
  • Megbízható, célorientált, pontos munkavégzés, jó szervező készség
  • Utazási kedv

ELŐNYT JELENT

  • Német nyelvtudás
  • IT és/vagy szoftver fejlesztési területen szerzett tapasztalat
  • Beágyazott rendszerek ismerete, a területen szerzett tapasztalat

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Versenyképes, a teljesítménnyel arányos jövedelem
  • Kihívásokkal teli, felelősségteljes feladatok
  • Nagyon modern, tiszta, barátságos munkakörnyezet
  • Biztos, hosszú távra szóló munkalehetőség

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Budapest (Dél-Pest)

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: TERMÉKFEJLESZTÉSI PROJEKTMÉRNÖK – Közlekedési Fedélzeti Rendszerek, Budapest (Dél-Pest)

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Kővágó Anna
E-mail: anna.kovago.E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-758-3042
Telefon: +36-28-612-472
Web: Link megjelenítése