Az OTP Csoport a magyarországi és közép-európai térség meghatározó gazdasági szereplőjeként 9 országban, több mint 1500 bankfiókban, a legmodernebb elektronikus csatornákon és széleskörű partneri hálózatán nyújt közel 12,2 millió ügyfél számára pénzügyi szolgáltatásokat. Ambiciózus célkitűzéseink eléréséhez olyan munkatársakra van szükségünk, akik motiváltak a közös sikerben, képesek a fejlődésre egy komplex, folyamatosan növekvő igényeket támasztó környezetben.

Termékfejlesztési munkatárs

Feladatok:

Az OTP Bank

munkakör betöltésére - határozott időre - munkatársat keres.

Feladatok:

  • A Bank által nyújtott elektronikus szolgáltatásokhoz (pl internetbank, mobil applikációk) kapcsolódó üzleti feladatok elvégzése (specifikációk készítése, tesztelés, ügyfélviselkedés-, versenytárs elemzés, szabályozás, utókövetés)
  • Az érintett szolgáltatásokkal kapcsolatos rendszeres és adhoc riportok készítése, döntéstámogató anyagok, elemzések, prezentációk készítése
  • Az elektronikus értékpapír szolgáltatások fejlesztésének támogatása
  • Mobilfejlesztési és egyéb innovatív projektekben való aktív részvétel
  • Szoros kapcsolattartás a társterületekkel

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági/pénzügyi végzettség
  • Aktív középfokú angol nyelvismeret
  • MS Office programok (word, excel, power point stb) magas szintű ismerete
  • Kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség
  • Önálló, precíz, csapatban történő munkavégzés képessége
  • Jó munkabírás, terhelhetőség
  • Kitűnő analitikus képesség
  • Nyitottság a technológiai innovációkra, a folyamatos tanulásra
  • Új ismeretek gyors elsajátításának képessége

Előny:

  • 1-2 év releváns, pénzügyi területen, elsősorban az elektronikus szolgáltatások területén szerzett tapasztalat
  • Mobilfejlesztési projektekben szerzett tapasztalat

Jelentkezési határidő: 2015. május 24.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a jelentkezéshez kattintson a "Jelentkezés" gombra!

Akit keresünk:

Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling, Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Régió Pest
Budapest
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő