Az OTP Csoport a magyarországi és közép-európai térség meghatározó gazdasági szereplőjeként 9 országban, több mint 1500 bankfiókban, a legmodernebb elektronikus csatornákon és széleskörű partneri hálózatán nyújt közel 12,2 millió ügyfél számára pénzügyi szolgáltatásokat. Ambiciózus célkitűzéseink eléréséhez olyan munkatársakra van szükségünk, akik motiváltak a közös sikerben, képesek a fejlődésre egy komplex, folyamatosan növekvő igényeket támasztó környezetben.

Termékfejlesztési munkatárs

Feladatok:

Az OTP Bank pályázatot hirdet

munkakör betöltésére

határozott időre (1 év)

Feladatok:

  • A Bank által nyújtott megtakarítási tanácsadási szolgáltatásokhoz kapcsolódó kimutatások készítése (ügyfélviselkedés elemzés, portfolió alakulás nyomon követése)
  • Megtakarítási tanácsadással kapcsolatos rendszeres vezetői riportok működtetése, döntéstámogató anyagok, elemzések készítése
  • Megtakarítás tanácsadási rendszerek fejlesztésének támogatása és karbantartása (termékek és hozamadatok karbantartása)
  • Részvétel a szakmai döntéshozó fórumok munkájának előkészítésében

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági/pénzügyi iskolai végzettség (BSc vagy folyamatban lévő mester fokozat)
  • Aktív középfokú angol nyelvismeret
  • MS Office magas szintű ismerete
  • Magas színvonalú szóbeli és írásbeli kommunikációs készség
  • Együttműködési képesség
  • Kiváló analitikus képesség
  • Minőségi teljesítés képessége
  • Következetesség, elemző képesség
  • Nyitottság a folyamatos tanulásra
  • Új ismeretek gyors elsajátításának képessége

Előny:

  • Pénzügyi területen szerzett tapasztalat és BI rendszerek ismerete előnyt jelent

Amennyiben pozíciónk felkeltette érdeklődését kérjük, regisztráljon az alábbi linken keresztül, karrierportálunkon 2014.11.19-ig

Akit keresünk:

Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling, Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Régió Pest
Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő, Határozott idejű