www.cvonline.hu

Termékfejlesztési munkatárs

  • A hirdetés 1033 napja lejárt

Az OTP Bank Nyrt. pályázatot hirdet

munkakör betöltésére

Főbb feladatok:

  • elektronikus banki szolgáltatásokkal kapcsolatos specifikációk készítése,
  • elkészült fejlesztések tesztelése
  • külföldi leánybankokkal történő kapcsolattartás
  • új e-szolgáltatásokkal kapcsolatos előterjesztések, kutatások készítése
  • statisztikai elemzések, piaci trendek figyelése
  • banki projektekben való aktív részvétel

Elvárások:

  • közgazdasági/pénzügyi területen szerzett felsőfokú végzettség
  • legalább középfokú angolnyelv-tudás
  • MS Office magas szintű ismerete
  • kiváló írásbeli és szóbeli kommunikációs képesség magyarul/angolul egyaránt
  • kiváló kapcsolatteremtési és magyarázó képesség
  • együttműködési és felelősségvállalási képesség
  • nyitottság a folyamatos tanulásra, új ismeretek elsajátítására

Előny:

  • hasonló terülten szerzett 1-2 éves tapasztalat
  • banki termékek, szolgáltatások és folyamatok ismeret

Jelentkezési határidő: 2014.03.27.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a jelentkezéshez kattintson az alábbi linkre!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő