www.cvonline.hu

Termékfejlesztési munkatárs

  • A hirdetés 214 napja lejárt

OTP Bank

munkakör betöltésére munkatársat keres.

Feladatok:

  • A corporate hitel termékfejlesztéshez kapcsolódó szabályozási feladatok ellátása
  • A termékekhez kapcsolódó tájékoztatási, oktatási feladok ellátása
  • A hálózati kollégák számára egyedi állásfoglalások nyújtása
  • Partner intézményekkel való kapcsolattartás
  • Részvétel a termékhez kapcsolódó tervezési, adatszolgáltatási feladatok ellátásában
  • Termékhez kapcsolódó IT fejlesztések megrendelése, ellenőrzése
  • Együttműködés a bank kapcsolódó szakterületeivel

Elvárások:

  • Felsőfokú iskolai végzettség
  • MS Office felhasználó szintű ismerete
  • Precíz, pontos, alapos munkavégzés
  • Képesség mind az önálló, mind a csapatban való munkavégzésre
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Együttműködési és alkalmazkodási képesség
  • Kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség

Előny:

  • Termékfejlesztési vagy vállalkozás finanszírozási területen szerzett tapasztalat

Jelentkezési határidő: 2016. augusztus 27.
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a jelentkezéshez kattintson "Jelentkezés" gombra!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
IT / Informatika
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő