www.cvonline.hu

Termékfejlesztési munkatárs (KKV)

  • A hirdetés 1185 napja lejárt

OTP Bank

 munkakör betöltésére munkatársat keres.

Feladatok:

  • A vállalkozói passzív és aktív oldali termékek és szolgáltatások kialakításához, fejlesztéséhez kapcsolódó feladatok ellátása: árazási modellek kialakítása, IT specifikációk összeállítása, szabályozás kialakítása, döntéstámogató anyagok előkészítése;
  • Hálózati tájékoztatók, értékesítés-támogató és oktatási anyagok összeállítása;
  • Piacfifejlesztéshez kapcsolódó általános és
  • gyelés, versenytársak elemzése;
  • A vállalkozói aktív és passzív termék
  • egyedi árazási feladatok ellátása;
  • Adatállományok kezeléséhez kapcsolódóan riportok definiálása, karbantartása;
  • MS PowerPoint bemutatók rendszeres készítése;
  • Együttműködés a bank más szakterületeivel.

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági iskolai végzettség;
  • Pénzintézet vállalkozói területén szerzett minimum 1 éves  szakmai tapasztalat;
  • MS Office felhasználó szintű ismerete, ezen belül MS Excel kiemelt ismerete;
  • Precíz, pontos, alapos munkavégzés;
  • Képesség mind az önálló, mind a csapatban való munkavégzésre;
  • Jó problémamegoldó képesség;
  • Gyors tanulási képesség;
  • Együttműködési és alkalmazkodási képesség;
  • Kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség;

Előny:

  • Szakmai felsőfokú angol nyelvvizsga;

Jelentkezési határidő: 2014. szeptember 02.

Kérjük, Karrierportálunkon a meghirdetett munkakörre történő jelentkezéséhez használjon Internet Explorer böngészőt. Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a jelentkezéshez kattintson az alábbi linkre!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő