www.cvonline.hu

Termékfejlesztési menedzser - INTS/6/36

  • A hirdetés 632 napja lejárt

Feladat:

  • Munkaidő tanácsadói és fejlesztői csapat vezetése.
  • Munkaidő termékfejlesztésének és életciklusának menedzsmentje.
  • Munkaidő modul teljes körű implementációs projektjeinek végrehajtása a tervezéstől az éles indulásig.
  • Üzleti folyamatok felmérése, specifikációk készítése, egyeztetése.
  • Ügyfelek oktatása és tanácsadási feladatok ellátása
  • Egyedi ügyfél igények megismerése, rendszerezése, kezelése, tervezési feladatok végrehajtása, riportok tervezése és kialakítása.
  • Segítségnyújtás a rendszerrel kapcsolatban felmerülő problémák és kérdések kezelésében.
  • Dokumentációk elkészítésében való részvétel.
  • Kapcsolattartás az ügyfelekk

Elvárások:

  • Rendszerszemlélet, igényes, pontos munkavégzés.
  • Fejlett problémamegoldó készség, kreativitás.
  • Jó kapcsolatteremtő- és együttműködő készség, ügyfél orientáltság.
  • Önálló munkavégzésre, csapatmunkára és kisebb csapat vezetésére való képesség.
  • Minimum 2-3 éves humánügyviteli szoftver tanácsadói tapasztalat.
  • Minimum OKJ szakirányú végzettség.
  • MT ismeretek és gyakorlati alkalmazás.
  • Rendszerszervezői, vagy rendszertámogatói tapasztalat.
  • MS SQL / Oracle adatbázis kezelő alapfokú ismerete.
  • Webes szoftvertechnológiák, azon belül .Net (ASP, C#) minimális ismerete.
  • Projekt és szoftverfejlesztési módszertani ismeretek.
  • Magas fokú szervezői képesség.
  • Önálló, kommunikatív, kreatív személyiség.
  • B kategóriás jogosítvány.

Előny:

  • Bér jogszabály ismeretek és gyakorlati alkalmazás.
  • Informatikai felsőfokú végzettség.
  • Angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Sikeres nemzetközi cég biztos háttere.
  • Versenyképes jövedelem + személyre szabott béren kívüli juttatások, kafetéria.
  • Szakmai kihívások és egyben folyamatos szakmai fejlődési- és karrierlehetőségek.
  • Jó hangulatú, összetartó, kiváló szakemberekből álló csapat.

Munkavégzés helye:

A munka változó intenzitású utazással jár ezért a munkavégzés helye változhat: Budapest, vidék, külföld

Amennyiben ajánlatunk felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát bérigényének megjelölésével a E-mail cím megjelenítése címre!

Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Humán erőforrás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol