www.cvonline.hu

Termékfejlesztési manager

  • A hirdetés 345 napja lejárt

 Az OTP Bank Nyrt.

termékfejlesztési manager

munkakör betöltésére munkatársat keres

Feladatok:

  • termékfejlesztési és termék kibocsátási feladatok ellátása, koordinálása, a meglévő partneri kapcsolatok gondozása
  • a bankkártya IT rendszereit érintő üzleti igények megfogalmazása
  • előterjesztések, döntés előkészítő anyagok és szerződések összeállítása, véleményezése

Elvárások:

  • felsőfokú gazdasági/pénzügyi iskolai végzettség (BSc vagy folyamatban lévő mester fokozat)
  • min. 6 éves kártya üzletági tapasztalat
  • aktív középfokú angol nyelvismeret
  • MS Office magas szintű ismerete
  • bankkártya üzletág és bankkártya kibocsátás alapos ismerete
  • magas színvonalú szóbeli és írásbeli kommunikációs készség
  • rendszerszemlélet
  • jó problémamegoldó képesség
  • minőségi teljesítés képessége
  • megbízható, pontos munkavégzés, kreativitás

Jelentkezési határidő: 2016. február 7.

Kérjük, Karrierportálunkon a meghirdetett munkakörre történő jelentkezéséhez használjon Internet Explorer böngészőt! Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a jelentkezéshez kattintson a Jelentkezés gombra!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Gyártás / Termelés
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő