www.cvonline.hu

TERMÉKFEJLESZTÉSI LABORMÉRNÖK

  • A hirdetés 585 napja lejárt

A HAJDU Hajdúsági Ipari Zrt.
nagy múltú, hőtechnikai- és megújuló energiás készülékek, valamint háztartási gépek gyártásával és értékesítésével foglalkozó vállalat

munkakör betöltésére munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • A termék tanúsítási, jóváhagyási folyamatok koordinálása:
    • Megfelelőségi értékelési eljárás lefolytatása
    • CE dokumentáció kezelése, karbantartása
    • A terméktanúsítások és megfelelőségi nyilatkozatok karbantartása
    • Kapcsolattartás a vizsgálatot végző intézetekkel, hatóságokkal.
    • A tanúsításokkal kapcsolatos szabvány-, jogszabályváltozások követése.
  • A termékfejlesztési projektek támogatása tervezéstől-szériagyártásig:
    • Önálló mérési, ellenőrzési feladok, a mérési és egyéb adatok feldolgozása, elemzések készítése.
    • A gyártmánydokumentációk ellenőrzése.
    • Az internetes termékadatok karbantartása.
  • A labormunkán keresztül a termékfejlesztés támogatása, mintakészülékek elkészítésének támogatása.

Személyi és szakmai elvárások:

  • Villamosmérnöki végzettség.
  • Mélyreható ismerete az Eu irányelveknek, direktíváknak (LVD, PED, EMC, CPR, stb..)
  • Minőségirányítási rendszer ismeret
  • Erős írásbeli és szóbeli angol nyelvű kommunikációs készség.
  • Középfokú nyelvvizsga elvárás.
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek:„B” kategóriás gépjárművezetői engedély. Gépjármű vezetői gyakorlat.
  • MS: Windows, Word, Excel, PowerPoint, Outlook.
  • Valamely vállalatirányítási rendszer ismerete.
  • Kiváló szervezőkészség, és képesség a határidők betarttatására.
  • Siker- és teljesítményorientált személyiség.
  • Meggyőző és határozott kommunikáció készség.
  • Jó mérési és elemző képesség.

A jelentkezésnél további előnyt jelentenek:

  • Szakmai gyakorlat
  • Német, Francia nyelvtudás
  • Minőségirányítási rendszer auditori tapasztalat

Amit mi ajánlunk:

  • Szakmai kihívás, fejlődési lehetőség.
  • Hosszútávú munkalehetőség egy fiatal, dinamikus csapatban.
  • Csapatmunkában, projektekben való részvétel.
  • Fizetés megállapodás szerint, béren kívüli egyéb juttatások.

Munkavégzés helye: Téglás, a munkába járás állandó vállalati buszjárattal is megoldott.

Fényképes szakmai önéletrajzát a megadott e-mail címre vagy az alábbi címre várjuk.

HAJDU Zrt. Humánpolitika

4243 Téglás, Külterület 135/9. hrsz.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol