www.cvonline.hu

Termékfejlesztési gyakornok a Nestlénél

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.11.03.
Hirdetés azonosító: 1078764
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Link megjelenítése

Termékfejlesztési gyakornokot keresünk a szerencsi Nestlé gyárba,
Neslé Hungária Kft. megbízásából. Munkáltató

Olyan diákot keresünk, aki szívesen megalapozná karrierjét egy multinacionális vállalatnál. A hallgató megismerkedhet a vállalat működésével és a szakmai tudását bővítheti a munkafolyamatok során.

Feladatok:

  • Közreműködés receptúrák összeállításában és anyagszámok készítésében,
  • K+F mérnökök munkájának támogatása,
  • Közreműködés ipari próbákon.

Elvárások:

  • Nappali tagozatos jogviszony,
  • Aktív vagy passzív státusz,
  • Gépész-, anyag-, vagy vegyészmérnöki szakon folytatott felsőoktatási tanulmányok,
  • Jó kommunikációs és szervező képességek,
  • Precíz munkavégzés,
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • MS Office számítógépes ismeretek.

*Munkaidő: Hétfő és péntek között, 6-8 órában, 8.00-18.00 terjedő intervallumban. Heti 25-30 óra munkavállalás iskolai kötelezettségekkel előzetesen összeegyeztetve.

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Diákbér: bruttó 800 Ft/óra,
  • Utazás támogatott,
  • Szakmai tapasztalat szerzése.

Várjuk jelentkezésed honlapunkon történő Link megjelenítése útján, ha folyamatosan tudsz munkát vállalni.

Ha az állásajánlat felkeltheti ismerőseid érdeklődését, kérjük, a lenti "Megosztás" gomb segítségével oszd meg velük a Facebookon is!