www.cvonline.hu

Termékértékesítési menedzser

  • A hirdetés 806 napja lejárt

Feladatok:

  • A cég által gyártott és forgalmazott termékcsoport értékesítése a hazai piacon országos hatáskörrel

  • A meglévő partnerekkel való rendszeres kapcsolattartás

  • Új ügyfélkapcsolatok kiépítése, a vevői igények felmérése, szaktanácsadás

  • Ajánlatok kidolgozása, szerződések, ármegállapodások megkötése

  • A kitűzött havi, negyedéves és éves értékesítési célok elérése

  • Folyamatos piacfigyelés, ár- és versenytárselemzés, árképzés, kintlévőségek menedzselése

  • Az értékesítéshez kapcsolódó adminisztratív feladatok pontos és naprakész ellátása

  • Riportok készítése a kereskedelmi és marketing igazgató felé

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (kereskedelmi, gazdasági előny)

  • Legalább 2-3 éves hasonló munkakörben eltöltött értékesítési tapasztalat

  • Aktív, folyékony angol nyelvtudás szóban, írásban

  • Kiváló kommunikációs képesség

  • Határozott fellépés

  • Proaktív, dinamikus, értékesítés orientált személyiség

  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés

  • B kategóriás jogosítvány

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes jövedelem és kompenzációs csomag

  • Nemzetközi hátterű, stabil munkahely, kiemelkedő sikerekkel

  • Szakmai továbbképzések

  • Céges autó és munkavégzéshez szükséges egyéb eszközök (mobiltelefon, laptop)

Munkavégzés helye:

  • Fejér megye

Helyek Fejér
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol