www.cvonline.hu

Termékelemző mérnök

  • A hirdetés 663 napja lejárt

A Lear Corporation a Fortune 500-as listában felsorolt vállalat, amelynél tehetséges alkalmazottak sokszínű csapatai világszínvonalú termékeket terveznek és gyártanak. Mint az autóipar vezető beszállítója az ülés és elektromos energiakezelő rendszerek területén, a Lear globális képességekkel, de egyedi kötelezettségvállalással szolgálja ki ügyfeleit. A Lear központja Southfieldben, Michigan államban található és világszerte 36 országban, 221 helyen üzemel, ahol összesen kb. 122.000 dolgozót alkalmaz. A Lear-t a New York-i tőzsdén [LEA] néven jegyzik. Hazánkban is számos telephelyen folytat termelést; kiemelkedően Gyöngyösön. Vállalatunk az elmúlt évek eredményei alapján Magyarország legnagyobb és legeredményesebb munkáltatói közé tartozik. Termékeink közé tartoznak: autóvillamossági berendezések, gépjárműülés-, belső felszerelési rendszerek. Kereskedelmi politikánk legfontosabb eleme a kiváló minőség, amely az autóipar egyik legelismertebb beszállítójává tette vállalatunkat. Gyöngyösi gyárunkba új projektek miatt bővülő mérnökségi szervezetünkbe keresünk mielőbbi belépéssel
Termékelemző mérnök munkatársakat.

Általános feladatok:

  • termékekkel kapcsolatos műszaki adatok továbbítása a termelés felé,
  • az integrált termelésirányítási rendszer mérnöki adatbázisának karbantartása,
  • korbácsrajzok készítése és módosítása,
  • kapcsolattartás a külföldi tervezőmérnökökkel,
  • árajánlatok, költség kalkulációk készítése.

Pozíció betöltőjével szemben támasztott követelmények:
  • műszaki mérnöki főiskolai / egyetemi végzettség,
  • legalább kommunikációs szintű angol nyelvismeret (írásban, szóban),
  • AutoCad tervezőprogram ismerete,
  • precíz, pontos, önálló munkavégzés,
  • előnyben részesíti a számítógép előtt történő munkavégzést.

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:
  • termelővállalatnál hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • autóipari szabványok, eljárások ismerete,
  • német nyelvtudás.

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar, angol nyelvű, fényképes önéletrajzát a pozíció nevének megjelölésével kérjük küldje el telephelynek megfelelően az alábbi e-mail címre, ha szeretne többet megtudni rólunk kérjük látogassa meg honlapunkat (Link megjelenítése) !
Helyek Budapest
Pest
Heves
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol