www.cvonline.hu

Termékdíj Ügyintéző és Pénzügyi Asszisztens

  • A hirdetés 934 napja lejárt

Magyarország egyik vezető nyomdaipari cége, a

Pátria Nyomda Zrt.

pozícióba keres munkatársat.

Feladatok:

  • termékdíj folyamatok törvény szerinti kezelése, termékek besorolása
  • termékdíj bevallással, nyilvántartással kapcsolatos feladatok ellátása
  • változások követése, szerződések rendszerben való kezelése és nyilvántartása
  • hivatalos levelezés bonyolítása
  • folyamatos kapcsolattartás a társosztályokkal
  • könyvelési, pénzügyi osztály adminisztratív támogatása
  • részvétel a havi zárási munkákban

Elvárások:

  • termékdíj ügyintézői végzettség
  • minimum középfokú pénzügyi, gazdasági vagy számviteli végzettség
  • jó kommunikációs és együttműködő készség
  • magas stressztűrő képesség
  • önálló, precíz munkavégzés, gyors és pontos adatrögzítés
  • problémamegoldó készség
  • analitikus gondolkodásmód
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk

  • versenyképes juttatás
  • hosszú távú munkalehetőség
  • azonnali kezdési lehetőség
  • határozatlan idejű munkaviszony
  • fiatalos, dinamikus csapat
  • szakmai továbbképzések, folyamatos fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

  • Budapest, XI. kerület

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, fényképes szakmai önéletrajzát fizetési igény megjelölésével a lentie-mail címre küldje el! A tárgyban, kérjük, tüntesse fel: termékdíj ügyintéző

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő