Termékcsoport vezető | Product group leader - Tatabánya környéke

  • Az álláshirdetés 173 napja lett aktiválva

Feladatkör:
Ebben a munkakörben az Ön feladatai lesznek: Többfajta termék gyártási tevékenységének felügyelete. Gyártási hatékonyság, minőség folyamatos tökéletesítése. Gyártási ütemtervek megállapítása. Vevői elvárások teljesítése érdekében, az általános mérnöki és műszaki támogatás nyújtásával kapcsolatos tevékenységek irányítása. Új termékek bevezetésének elősegítése.

Végzettség:
Felsőfokú mérnöki vagy kapcsolodó területen szerzett végzettséggel rendelkező pályázók jelentkezését várjuk.

Szakmai tapasztalat:
Mérnöki területen szerzett 3-5 éves tapasztalat szükséges.

Informatika:
jó felhasználó szintű office ismeretek

Egyéb követelmény:
Tárgyalási szintű angolnyelv-tudás SAP és Autocad ismeret Eredményorientált szemlélet Gyártócsapat képzésének képessége Kiváló kommunikációs készség

Műszaki területre

Megjegyzés:
Autóiparban világszínvonalú termék gyártásában élenjáró zöldmezős beruházás.